Kroměříž 2021 z pohledu bubenice

Published on: 6.9.2021
Categories: Novinky
Tags: No Tags
Comments: 7 Comments

Letos naše závodní sezona začala poněkud netradičně až v září. O to víc jsme se však na tyto závody těšili. Po létě plném tvrdých tréninků, jsme se vydali svou skvělou formu ukázat na závody do Kroměříže. Počasí nám přálo a my dorazili na krásné pobřeží štěrkoviště Bagrák…

Účastnili jsme se kategorie Open, kde nás čekali velice dobří soupeři. Nervozita by se mezi všemi soutěžícími dala krájet a všichni netrpělivě očekávali začátek závodů. Netrvalo to ani moc dlouho a už jsme seděli v lodi očekávajíc pokyn ke startu. Po letní přípravě jsme nenechali nic náhodě, proto pozice háčků obsadili Beňa s Pepou, jejichž forma nenechávala nikoho chladným. Hned po startu nasadili vražedné tempo, doprovázejíce záběry na „naštvaného Beňu“. Už samotný odpich lodi mě zarazil do mého místa na bubnu a kormidelníkovi začal vát vítr ve vlasech. Celý závod byl neuvěřitelně napínavý a i naši nejlepší soupeři byli nemile překvapeni naší rychlostí a kvalitním výkonem.

V tomto duchu probíhaly všechny rozjížďky, včetně závodu na 1000m. Hanáci všem předváděli svou skvělou formu pod taktovou mého bubnu a peprné podpory a hecování. Výkony všech týmů byly neuvěřitelně vyrovnané a i díky výborné spolupráci kormidelníků jsme si vybojovali krásné druhé místo jak ze závodu na 200m, tak z „kiláku“. A nesmím také opomenout skvělý výkon našeho bratrského oddílu Offline Dragons, jejichž někteří členové se letos stali i nedílnou součástí Haná dragons a v Kroměříži zvládli bojovat jak v kategorii firem, tak v kategorii Open.

Byl to pro nás neuvěřitelně adrenalinový zážitek a já můžu s jistotou říct, že díky Hanákům můžu pro sebe poupravit jedno z klasických rčení – nejhezčí pohled na svět není ze sedla koně, ale z místa bubeníka Haná dragons 😊

– Nikol –

Share Button
7 Comments
 1. Mira Mira napsal:

  Špica report, díky Nikol!

 2. Beňa Beňa napsal:

  Super, a hezky za čerstva!

 3. Irena napsal:

  To se mi líbí. Jsem ráda, že jezdíte a vyhráváte. To je úspěch i pro nás stěhovavé Hanáky. Zdravím Inka

 4. Katka Katka napsal:

  Nikol, parádně napsáno ;). A jako jedna letošních nováčků děkuji za přijetí do skvělého týmu :). Hej, hej, hej,… Hanáci jsou nej :D.

 5. Kača napsal:

  Vy jste skvělí!! Úplně se mi zastesklo 🥰 moc zdravím celou bandu!

 6. Janča napsal:

  Parááda, ty výkony jsou samozřejmě díky hecování naší bubenice 🙂

 7. Rosťa Rosťa napsal:

  Skvělý článek, myslel jsem na Vás a držel palce. Super