(Ne)tradiční PrestigeCup

Published on: 29.10.2015
Categories: Novinky
Tags: No Tags
Comments: 2 Comments

PrestigeCup2015-spolecnaDane, víš co? Víš? Nevíš? Ale já vím… Tak takhle krásně umí vítat jenom Mira. Samozřejmě z toho koukal úkol v podobě tohoto reportu z tradiční akce na závěr sezony, PrestigeCupu. První říjnové sobotní odpoledne se z hlediska počasí vydařilo podobně, jako každý rok. Sluníčko, usměvavé tváře před závodem a zombie tváře po závodě jako obyčejně, pivo, malinovka, čert a kafe rovněž tradičně.

Netradiční ovšem bylo složení našeho týmu. Letos se nás do Brna, bohužel, sjela pouze osmička statečných. Dlouho to vypadalo, že budeme muset absolvovat závod na náhradě za dračí loď – dračí desítce. Nakonec se ale aspoň částečně situace zlepšila v podobě fúze s konkurenčním dračím týmem Serepes. Při prvním kontaktu s kolegy konkurenty zavládla příjemná atmosféra a ve chvíli, kdy jsme odrazili invazní náladu našich soupádlařů na naše předresování do zelena (nepředstavitelné a nepřípustné! :-D), bylo všechno na nejlepší cestě užít si poslední letošní závodní kilometry.

I vyjeli jsme. Musím říct, že pokud jsem si u nás občas připadal jako nevolník, na lodi Serepes jsem se cítil jako otrok/galejník v nejtěžším výkonu trestu. Řvaní a povzbuzování PrestigeCup2015_na_lodinebralo konce ani od bubenice, ani od kormidelníka. Nehledě na klasicky nízko visící větve nad tratí a otočkou v nedohlednu. Myslím, že není třeba popisovat pocity těm, kteří už několikrát tento závod jeli, a proto zkrátím popis na bolest a blivný pocit celou cestu a zejména v cíli…

V cíli jsme byli bohužel malinko zklamaní z dosaženého času těsně přes 13, ale na druhou stranu s přihlédnutím k fúzi týmů to nebylo vůbec špatné a závod jako takový měl klasické účinky..dehydrataci, kterou mohl dohnat jenom čert! 😀

Na závěr lze snad dodat už jen to, že na přes rok to snad s naší účastí bude lepší a oranžová opět zanechá zajímavou stopu na všech závodech budoucí sezony, včetně toho posledního a Prestige-ního.

– Dan –

Odkazy na fotky od Vaška a Ládi u nás v galerii

Share Button
2 Comments
  1. Mira Mira napsal:

    Super Dane! Parádní článek – ostatně tak jak jsme u tebe zvyklí 😉

  2. Pašík Pašík napsal:

    Jj, Dan je sázka na jistotu 😉