Přestavba klubovny, aneb vyměň pádlo za lopatu

Published on: 24.6.2014
Categories: Novinky
Tags: No Tags
Comments: 3 Comments
refreshOAuth2Token got the following response:
{ "error": "invalid_request", "error_description": "Missing required parameter: refresh_token" }using refreshToken

PrestavbaKlubovnyPůvodní stav naší klubovny už pamatuje jen hrstka zakládajících členů. Garáž byla plná harampádí, vstoupit se nedalo – byl zde tak metr čtverečný volného prostoru na úschovu bubnu, pádel a kormidla. Převlékali jsme se venku na lavce pod borovicí. Od té doby jsme ale uspořádali několik brigád a mnohé se změnilo…

První velká akce byla plně v režii veslařského klubu, jejichž členové vyklidili dvě třetiny věcí pryč a zbylou třetinu úhledně poskládali do šikminy pod nájezdem a ke stěně směrem k hřišti.

Prostor prokouknul, místa rapidně přibylo, ale převlékání bylo stále snažší pod naší oblíbenou borovicí 😉 Vnitřek garáže byl totiž plný prachu a nebylo ani kde odložit batohy či pověsit triko. A tak proběhla první větší brigáda, kdy jsme pomocí několika trámků a starých parketových čtverců vybudovali důstojnou věšákovou stěnu.

Jak se rozrůstal tým ale i množství vybavení (stan, druhá sada pádel, s Démonem pak druhá hlava, ocas a buben…), tak rostly i naše potřeby na prostor. A tak jsme během dlouhých zimních večerů domluvili kompletní vyklizení, které proběhlo letos na jaře, ale také odsouhlasili možnou variantu přestavby.

Hlavním cílem úpravy je oprava tekoucí střechy, ale také zřízení nového vchodu od hřiště a uzavření plechových vrat. V místě vrat by mohla vzniknout druhá věšáková stěna, a tak by byl vyřešen kapacitní problém při převlékání, ale i nedostatek míst k sezení při našich dýcháncích po závodech 😉 Jak by to celé mohlo vypadat, když se vše povede, se můžete podívat na vizualizacích níže.

A co se bude chtít po Vás? V první fázi budeme připravovat vše pro výměnu střechy, takže bude fajn, když po chvilkách po trénincích protáhnete svaly s lopatou v ruce při přípravě vchodu. Oceníme ale i odbornou radu, tip na levný materiál nebo tip na šikovného tesaře, klempíře či jiného všeuměla 😉

Své dotazy, podněty a nápady směřujte na naše fórum.

– Mira –

Share Button
3 Comments
  1. Standa napsal:

    Ahoj draci, je pravda, že je potřeba zapracovat na klubovně, abychom nezůstali pořád v roce 1. Co se týká brigád, myslím si, že bychom se měli potkat na celý den s tím, že dopředu se rozhodne co se bude dělat, kdo přijde a co má sebou přinést. Po chvilkách po trénincích toho za větší časové úsilí dosáhneme méně. Přiznám se, že je pro mě jednodušší si udělat volnou sobotu a být tady celý den, protože během týdne se snažím dostat domů co nejdříve. Mějte se fajn, Standa

  2. Rosťa Rosťa napsal:

    Souhlasím se Standou. Je lepší si udělat MAMULOVKU, než po chvilkách po trénincích. Když se to spojí s nějakým opékáním, či něčím podobným a večerním posezením u třeba pivka, tak není si myslím co řešit.