Close Print

PrestigeCUP 2014 aneb s čertem o závod!

Published on: 10.10.2014
Categories: Novinky
Tags: No Tags
Comments: 11 Comments

PrestigeCup2014-cilKonečně jedna sobota, kdy jsme se mohli vyspat krásně dorůžova! Věděli jsme, co nás čeká, a tak malé přispání nám přišlo vhod. I když rosničky slibovaly sluníčko, počasí nebylo zrovna nejideálnější – vcelku chladno a cestou do Brna nám i trošku zapršelo. To nás ale samozřejmě nemohlo rozházet!

PrestigeCup2014-BDPostupně se všichni draci a dračice začali scházet v brněnské loděnici. První závodníci už se začínali strojit do dresů a ve 14:30 odstartovala první rozjížďka! Atmosféra začala být doslova čertovská! Druhou rozjížďku odstartovali Brněnští draci s naším trenérem na háčku, což nás nemohlo nechat klidnými. Navíc jejich ďábelský čas svědčil o tom, že se budou dít zajímavé věci! Do našeho rozjezdu ještě chvilka zbývala, někteří z nás tak v chladném počasí nevydrželi a vydali se k „baru“ na jednu sladkou čertovskou štamprličku. Sama legenda o onom ČERTOVI praví, že jeho složení má na svědomí sám velký Chuck Norris. Bylo tedy jasné, že dnešní den nebude ponechán jen tak!

PrestigeCup2014-HanaDragons15:45! Draci z Hané usedají na svá místa, rozdýchávají se a čekají na odstartování posledního a také nejnáročnějšího závodu sezóny! Se startem odhodili draci veškerou nervozitu a opřeli se do pádel! Na dlouhé trati makali jak zběsilí, krve by se v nich nikdo nedořezal! Pádla se ostře zařezávala do vody a loď přímo odhazovala kupředu! Jako jeden muž jsme dojeli v krásném čase 12:20.

Ještě jsme ani nestačili vydechnout a už nám byla servírovaná první pomoc ve formě čertových kapek a bujaré oslavy mohly začít ještě před samotným vyhlášením výsledků. I přes malé prostory brněnské loděnice jsme si našli místo pro pořádnou dračí párty. Tančilo se, jedlo, pilo a krásně nám spolu bylo. Aby naše nálada byla ještě o něco nostalgičtější, připravil si pro nás trenér překvapení a ocenil naši nedoceněnou snahu z Kroměříže!

PrestigeCup2014-certiVelké díky patří i Martinovi, který nám přivezl minimálně *** hotel přímo na loděnici a měli jsme tak kde pohodlně složit hlavy.

Ze zúčastněných 17ti posádek jsme se umístili na 6. místě (k dosažení na stupně vítězů nám přebývalo pouhých 8 vteřin), sezónu jsme tak ukončili ve velmi dobré náladě! Na tuto akci budeme rozhodně všichni dlouho vzpomínat, nebo se o to budeme aspoň dlouho pokoušet!

Na závěr jedna kvízová otázka pro vyvolené: Jak se jmenovalo zvíře, které bylo na minipoukázkách na pivo/limo?

– Kača –

Koukněte také do naší galerie na fotky a video!


Share Button
11 Comments
 1. Mira Mira napsal:

  Co ste to měli za čertovskou bubenici??! Neříkejte mi, že takhle po vás řvala naše drobná, něžná učitelnice z mateřské školky… Kačo, takhle křičíš i na děti ve školce? Bych ti tam poslal toho našeho, myslím, že tohle by na něj mohlo zabrat 😉

 2. Trenér napsal:

  Díval jsem se na celé video a v krku mě bolelo už po první 1000 -ovce :). Tedy výkon bubínku byl skutečně učebnicový. Ani se nedivím, že jste zajeli takový čas :). Pěkný report i videjko.

 3. Romča Romča napsal:

  Skvělý článek,Kačko 🙂

 4. Leňa Leňa napsal:

  Teda Kačo, jsi naprosto úžasná…a Tvoje hlasivky nemají konkurenci! Pod takovou taktovkou se muselo jet samo 🙂

 5. Inka napsal:

  To je fakt dobrý spisovatelský kousek, moc zábavný. Naše Kača umí více řemesel. Všechno dělá naplno, jak nám ukázala. Pěkný. Video také potěšilo. Když jsem viděla, jak vedlejší loď mizí, bylo jasné, že sedím ve správné lodi. Inka

 6. Pašík Pašík napsal:

  Pěkný článek a neuvěřitelný výkon na bubnu. Řvát každý záběr, to je v podstatě sci-fi… 😉

 7. Danča Danča napsal:

  😀 Můžeš odpočívat celou zimu? 😀 super! Tyjo mám z toho husinu- fuj! 🙂 pěkně to jelo

 8. Beňa Beňa napsal:

  Supr článek, díky za fotky i video, díky všem za skvělý zážitek a snad na jaře navážeme ve stejné sestavě a stejně úspěšném duchu.

 9. Kača napsal:

  Teeda, moc děkují za všechny chvály! Já se úplně červenám 🙂
  Spíš se vám divím, že to vydržíte poslouchat, koukala jsem na kousek videa a musela jsem to vypnout, to nejsem já 😀 asi nějaký démon 😀

 10. Dan napsal:

  Tak já už se jen přidávám k tomu, co bylo řečeno. Parádní zápisky z akce a pokud jde o Kačiny plíce, tak pro mě je kouzelná obzvlášť ta část deseti ostrých a hlasově víc než výživných po otáčce… Tam tě vůbec nepoznávám 😀

  • kamka kamka napsal:

   Kaci jsi borec, konecne jsem se dostala na internet v te Africe a hned tak super clanek a video tak pristi rok zase…..