Haná Dragons

JPGLogoOlomoucký klub dračích lodí – Haná Dragons – je sdružení sportovně založených zájemců o dragonboating – pádlování v dračích lodích.

Hlavním cílem sdružení je podpora a rozvoj dragonboatingu, ale i šíření kultury spojené s tímto krásným sportem. Nabízíme možnost okusit týmovou souhru při pádlování za doprovodu dunícího bubnu všem zájemcům bez ohledu na věk, pohlaví či sportovní ambice. Pravidelné tréninky probíhají až třikrát týdně pod dohledem zkušeného trenéra, který se individuálně věnuje jak úplným začátečníkům, tak i ostříleným borcům vzhlížejícím k cílům nejvyšším.

Zázemí s přátelskou atmosférou i kvalitní péčí trenéra u nás mohou využít i konkurenční či nově vznikající týmy.

Účast na závodech je nedílnou součástí každého sportu a nejinak je tomu i u nás. Každou sezónu se účastníme několika sportovních klání jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Poznáváme nová místa, nové týmy a přátele, užíváme si spoustu legrace a zároveň získáváme cenné zkušenosti pro další tréninky a závody.

Kromě čistě sportovních aktivit nabízí klub i projížďky pro veřejnost a školy, teambuildingové akce pro firmy, či pořádání závodů dračích lodí.

Historie klubu:

2015

2014

2013

2012

2011

2010

 

Share Button