Tréninky

Pravidelné tréninky probíhají každý čtvrtek od 18:00. Snažte se dodržet sraz 17:45 na loděnici, ať je dostatek času na převlečení a spuštění lodě na vodu. V 18.15 odrážíme loď od břehu.

Přijďte si s námi zapádlovat!

Zajímá vás, jaké to je na dračí lodi? Přijďte si s námi zapádlovat do rytmu dunícího bubnu a okusit týmovou souhru při dragonboatingu! Zkušení draci vám předvedou správný posez v lodi, držení pádla a vysvětlí všechny fáze správného záběru. Jsme přesvědčeni, že tento sport vás natolik uchvátí, že pak brzy rozšíříte náš tým a stanete se členem Olomouckého klubu dračích lodí!

Na trénínky se můžete přihlašovat zde…

Co s sebou?

Tričko, kraťasy a boty, kterým nebude vadit nějaká ta kapka vody – osvědčily se např. crocsy, ale gumové sandály poslouží stejně tak dobře. V parných letních dnech se může hodit láhev s pitím.

Kolik stojí jeden trénink?

Pro nově příchozí jsou první tři tréninky zcela zdarma. Nováčci si tak mají čas zjistit více o sportu, naučit se techniku od zkušenejších a zjistit, zda je sport baví a zda chtějí pokračovat. Po třech trénincích Vám bude nábídnuto plnohodnotné členství v Olomouckém klubu dračích lodí. Více informací se dozvíte hned na prvním tréninku, tak neváhejte a přijďte to zkusit!

Sestavte si svůj vlastní tým!

Máte vlastní partu lidí, se kterými trávíte spoustu času na horách, kolech, lyžích či v práci a chtěli byste společně zkusit nový sport? Není lepší příležitost jak posílit týmového ducha než na dračích lodích. Potrénujte a pak přijďte poměřit síly s námi či jinými týmy při přátelském závodě!

Domluvte si individuální trénink a začněte co nejdříve!!!

Leták ke stažení

Pomozte nám rozšířit členskou základnu a vylepte letáček na nástěnku před tělocvičnou Vaší školy, přepošlete informaci o klubu vašim známým, kamarádům či kolegům z práce. Dejte světu vědět o dragonboatingu v Olomouci!

Za nově přivedené členy budete patřičně odměněni! 😉

NaborovyLetak.PDF (2,32MB)

Share Button